<< powrót

GAZELE BIZNESU 2016

MARZEC 2017

Firma AdiFeed Sp. z o.o. po raz drugi w historii spółki znalazła się w gronie laureatów, którzy otrzymali prestiżową nagrodę Gazele Biznesu. To dla nas ważne wyróżnienie i sygnał, że skutecznie realizujemy założone przez nas cele i rozwijamy się we właściwym kierunku.

więcej >>

DIAMENTY FORBESA 2017

STYCZEŃ 2017

AdiFeed po raz kolejny na liście diamentów miesięcznika Forbes!

więcej >>

AdiFeed oficjalnym partnerem Stefana Huli!

STYCZEŃ 2017

Jest nam niezmiennie miło poinformować, iż w obecnym sezonie Pucharu Świata skoków narciarskich Stefan Hula startuje w barwach AdiFeed.

więcej >>

AdiFeed na EuroTier 2016

LISTOPAD 2016

Po raz pierwszy w historii AdiFeed zaprezentował się podczas tegorocznej edycji targów EuroTier w Hannowerze.

więcej >>

IV Pomorskie Forum Drobiarskie

CZERWIEC 2016

W dniach 20 - 21 czerwca br. w Chmielnie w ośrodku Wichrowe Wzgórze – Oaza Zdrowia na Kaszubach odbyło się IV Pomorskie Forum Drobiarskie zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku w partnerstwie z Pomorskim Zrzeszeniem Hodowców Drobiu i Producentów Jaj oraz Krajową Federacją Hodowców Drobiu i Producentów Jaj.

więcej >>

GAZELE BIZNESU 2015

MARZEC 2016

Z dumą i przyjemnością informujemy, że firma AdiFeedSp. z o.o. po raz pierwszy w historii spółki znalazła się w gronie przedsiębiorstw, które otrzymały prestiżową nagrodę Gazele Biznesu.

więcej >>

POBIEGLIŚMY Z POMOCĄ

WRZESIEŃ 2015

W niedzielę 6 września 2015 r. Nasza drużyna wzięła udział w biegu charytatywnym Warsaw Business Run. Mieliśmy ogromną przyjemność wspierać tę akcję w tym roku. 

więcej >>

OGŁOSZENIE II

LIPIEC 2015

AdiFeed Spółka z o.o. zaprasza do współpracy jednostki naukowo-badawcze w celu wspólnego realizowania projektów badawczych dotyczących stosowania ziołowych produktów w żywieniu zwierząt.

więcej >>

OGŁOSZENIE

LIPIEC 2015

Firma AdiFeed Sp.z o.o. ogłasza zapotrzebowanie na sprzęt laboratoryjno-analityczny oraz układy naważania surowców płynnych.

więcej >>

TARGI SZEPIETOWO 2015

CZERWIEC 2015

W dniach 27-28 czerwca br. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyła się XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

więcej >>

III Pomorskie Forum Drobiarskie

CZERWIEC 2015

W dniach 15 - 16 czerwca br. w Chmielnie w ośrodku Wichrowe Wzgórze odbyło się III Pomorskie Forum Drobiarskie zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj.

więcej >>

XI Poznańskie Forum Zootechniczno-Weterynaryjne

KWIECIEŃ 2015

W dniach 15-16 kwietnia 2015 roku w Biocentrum Uniwesytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się XI Poznańskie Forum Zootechniczno-Weterynaryjne, pt. „Systemy udojowe – wady i zalety”, poświęcone pamięci prof. dr hab. Antoniego Kaczmarka.

więcej >>

DIAMENTY FORBESA

LUTY 2015

Dynamiczny rozwój AdiFeed Sp. z o.o został doceniony przez kapitułę rankingu „Diamenty Forbesa“ organizowanego przez wydawcę miesięcznika Forbes.

więcej >>

SZKOLENIE „SYGNAŁY KRÓW"

LISTOPAD 2014

W dn. 6 listopada 2014 r. w miejscowości Tumidaj odbyło się kolejne spotkanie elitarnego Klubu 100-tysięczników, którego jednym z partnerów jest AdiFeed.

więcej >>

DZIEŃ KUKURYDZY W ŻYDOWIE

WRZESIEŃ 2014

W piątek 12 września na terenie Gospodarstwa Rolno - Hodowlanego Żydowo Sp. z o.o., Gospodarstwo Rolne Jelitowo odbył się "DZIEŃ KUKURYDZY" zorganizowany przez firmę Limagrain.
Jednym z partnerów tego spotkania był AdiFeed.

więcej >>

SZKOŁA ZAKISZANIA KUKURYDZY II

SIERPIEŃ 2014

Wrzesień to dla rolników sezon zbioru kukurydzy na kiszonkę. W jaki sposób prawidłowo zakiszać i przechowywać kiszonkę z kukurydzy nurtuje wszystkich hodowców. Aby rozwiać wszelkie pytania AdiFeed wspólnie z firmą Limagrain Central Europe oraz przy współpracy z Lallemand Animal Nutrition, poraz kolejny zorganizował cykl spotkań pt. Szkoła Zakiszania Kukurydzy.

więcej >>

Targi Ferma Bydła, Świń i Drobiu 2014

LUTY 2014

W hali widowiskowo-sportowej Atlas Arena w Łodzi w dniach 28.02. – 1.03.2014 odbyły się XIV Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA i XVII Międzynarodowe Targi FERMA ŚWIŃ i DROBIU.

więcej >>

Nowoczesne trendy w kiszonkarstwie – doskonałe wyniki produkcyjne i nadzieja na Nowy Rok 2014

STYCZEŃ 2014 

W dniach 27 i 29 stycznia 2014 roku AdiFeed wraz z firmą Lallemand Animal Nutrition oraz Limagrain Central Europe zorganizował konferencję pt. „Nowoczesne trendy w kiszonkarstwie” w dwóch lokalizacjach.

więcej >>