<< powrót

AdiFeed - Partnerem konferencji Blattin

LUTY 2018

19-23 lutego odbyła się XVIII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA nt. ZWIĘKSZENIA EFEKTYWNOŚCI PRODUKCJI W STADACH KRÓW MLECZNYCH.

więcej >>

AVIFLORA - nowość w ofercie AdiFeed

GRUDZIEŃ 2017

Lider rynku dodatków paszowych, firma AdiFeed poszerzyła w listopadzie br. swoje portfolio o nowy, innowacyjny produkt - żywe aktywne szczepy drożdży dla drobiu.

więcej >>

AdiFeed - Hula!

LISTOPAD 2017

Zapraszamy na kolejny sezon pełen sportowych emocji firmowanych znakiem AdiFeed. Stefan Hula, 10 zawodnik klasyfikacji generalnej letniego Grand Prix, już drugi sezon z nami.

więcej >>

Konferencja „Profesjonalne Zarządzanie Gospodarstwem Bydła Mlecznego

LISTOPAD 2017

8 listopada br. AdiFeed wspólnie z Lallemand Animal Nutrition zorganizowały 8 listopada w Koninie międzynarodową konferencję, której celem było przybliżenie największym hodowcom bydła mlecznego w Polsce istotnych zagadnień z zakresu zarządzania dużą farmą bydła.

więcej >>

AdiFeed - Główny Partner Targów Agrodays 2017

PAŹDZIERNIK 2017

14-15 października w Centrum MT w Warszawie odbyła się I edycja Targów Agrodays, zorganizowanych przez firmę De Heus i dedykowanych dla szeroko pojętej branży rolniczej.

więcej >>

GAZELE BIZNESU 2016

MARZEC 2017

Firma AdiFeed Sp. z o.o. po raz drugi w historii spółki znalazła się w gronie laureatów, którzy otrzymali prestiżową nagrodę Gazele Biznesu. To dla nas ważne wyróżnienie i sygnał, że skutecznie realizujemy założone przez nas cele i rozwijamy się we właściwym kierunku.

więcej >>

DIAMENTY FORBESA 2017

STYCZEŃ 2017

AdiFeed po raz kolejny na liście diamentów miesięcznika Forbes!

więcej >>

AdiFeed oficjalnym partnerem Stefana Huli!

STYCZEŃ 2017

Jest nam niezmiennie miło poinformować, iż w obecnym sezonie Pucharu Świata skoków narciarskich Stefan Hula startuje w barwach AdiFeed.

więcej >>

AdiFeed na EuroTier 2016

LISTOPAD 2016

Po raz pierwszy w historii AdiFeed zaprezentował się podczas tegorocznej edycji targów EuroTier w Hannowerze.

więcej >>

IV Pomorskie Forum Drobiarskie

CZERWIEC 2016

W dniach 20 - 21 czerwca br. w Chmielnie w ośrodku Wichrowe Wzgórze – Oaza Zdrowia na Kaszubach odbyło się IV Pomorskie Forum Drobiarskie zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku w partnerstwie z Pomorskim Zrzeszeniem Hodowców Drobiu i Producentów Jaj oraz Krajową Federacją Hodowców Drobiu i Producentów Jaj.

więcej >>

GAZELE BIZNESU 2015

MARZEC 2016

Z dumą i przyjemnością informujemy, że firma AdiFeedSp. z o.o. po raz pierwszy w historii spółki znalazła się w gronie przedsiębiorstw, które otrzymały prestiżową nagrodę Gazele Biznesu.

więcej >>

POBIEGLIŚMY Z POMOCĄ

WRZESIEŃ 2015

W niedzielę 6 września 2015 r. Nasza drużyna wzięła udział w biegu charytatywnym Warsaw Business Run. Mieliśmy ogromną przyjemność wspierać tę akcję w tym roku. 

więcej >>

OGŁOSZENIE II

LIPIEC 2015

AdiFeed Spółka z o.o. zaprasza do współpracy jednostki naukowo-badawcze w celu wspólnego realizowania projektów badawczych dotyczących stosowania ziołowych produktów w żywieniu zwierząt.

więcej >>

OGŁOSZENIE

LIPIEC 2015

Firma AdiFeed Sp.z o.o. ogłasza zapotrzebowanie na sprzęt laboratoryjno-analityczny oraz układy naważania surowców płynnych.

więcej >>

TARGI SZEPIETOWO 2015

CZERWIEC 2015

W dniach 27-28 czerwca br. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyła się XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

więcej >>

III Pomorskie Forum Drobiarskie

CZERWIEC 2015

W dniach 15 - 16 czerwca br. w Chmielnie w ośrodku Wichrowe Wzgórze odbyło się III Pomorskie Forum Drobiarskie zorganizowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj.

więcej >>

XI Poznańskie Forum Zootechniczno-Weterynaryjne

KWIECIEŃ 2015

W dniach 15-16 kwietnia 2015 roku w Biocentrum Uniwesytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się XI Poznańskie Forum Zootechniczno-Weterynaryjne, pt. „Systemy udojowe – wady i zalety”, poświęcone pamięci prof. dr hab. Antoniego Kaczmarka.

więcej >>

DIAMENTY FORBESA

LUTY 2015

Dynamiczny rozwój AdiFeed Sp. z o.o został doceniony przez kapitułę rankingu „Diamenty Forbesa“ organizowanego przez wydawcę miesięcznika Forbes.

więcej >>