MISJA I WIZJA ADIFEED

Strona główna 9 Misja i wizja

Recepta na ZDROWIE bez antybiotyków

 

Od 2007 roku tworzymy rynek eubiotyków w Polsce i na świecie. Od samego początku przyświeca nam jeden cel ograniczenie, a gdzie jest to możliwe wręcz wyeliminowanie antybiotyków z produkcji żywności. Na początku było to nasze marzenie. Dziś aż 80% produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego na półkach polskich sklepów pochodzi od zwierząt żywionych paszami z dodatkiem eubiotyków AdiFeed®.

Działalność prowadzimy w dwóch obszarach: produkcji specjalistycznych preparatów fitogenicznych, opartych na recepturach opracowanych w Dziale Badań i Rozwoju AdiFeed® oraz dystrybucji wysokiej jakości dodatków paszowych renomowanych producentów.

Uważamy, że w biznesie ważne są solidne zasady, wiedza, doświadczenie oraz przede wszystkim – skuteczne produkty. To fundament, na którym zbudowaliśmy swoją markę, stając się jedną z czołowych firm na rynku mieszanek i dodatków paszowych.

NASZA MISJA

Dbamy o zdrowie ludzi, dostarczając produkty fitogeniczne jako naturalną alternatywę dla chemioterapeutyków stosowanych w produkcji zwierzęcej.

NASZA WIZJA

Ochrona zdrowia przyszłych pokoleń poprzez ograniczenie stosowania antybiotyków w produkcji żywności i wdrażanie praktyk  zrównoważonego rozwoju.

 

Nasze działania ograniczają także negatywny wpływ rolnictwa na środowisko przy zachowaniu opłacalności produkcji zwierzęcej.

Strategia ZRÓWNOWAŻONEGO rozwoju

 

Stawiamy sobie za cel minimalizację ryzyka i optymalizację wyników produkcyjnych poprzez poprawę zdrowotności zwierząt. Nasze innowacyjne produkty eubiotyczne – unikatowe kombinacje olejków eterycznych i maceratów roślinnych o szerokim spektrum działania stanowią naturalną alternatywę dla antybiotyków i chemioterapeutyków stosowanych w produkcji zwierzęcej.

Za każdym razem, gdy sięgasz po nasze produkty, masz pewność, że wybierasz sprawdzone, najwyższej jakości naturalne rozwiązania żywieniowe. Stosując je, zawsze zyskujesz podwójnie – poprawiasz zdrowotność swojego stada oraz maksymalizuje twój zysk.

Chcesz wiedzieć więcej o eubiotykach i naszych rozwiązaniach?